Úvodní stránka » Práva a legislativa

Práva a legislativa

Výsledky výzkumu a výsledky projektu

Na základě naší dlouhodobé spolupráce s Ministerstvem práce a sociálních věcí, konkrétně s ředitelem odboru posudkových službeb, MUDR. Rostislavem Čevelou, vám můžeme prezentovat na naších stránkách výsledky výzkumu veřejné zakázky „Pokroky lékařské vědy a jejich dopad na posuzování zdravotního stavu a pracovní schopnosti“ .
Zároveň si můžete prohlédnout výsledky projektu „„Promítnutí pokroků lékařské vědy do funkčního hodnocení zdravotního stavu a pracovní schopnosti ve vztahu k mezinárodní klasifikaci nemocí a s přihlédnutím k Mezinárodní klasifikaci funkčních schopností“.

11. 9. 2010 | Rubrika: Práva a legislativa

Máte právní problémy?

Koalice pro zdraví nabízí pacientským sdružením pomoc s právními problémy a spolupráci na nových legislativních inicitivách MZČR a Parlamentu ČR.

11. 9. 2010 | Rubrika: Práva a legislativa

Aktuální informace

9. 3. 2010

9.3.2010 Výsledky průzkumu spokojnosti pacientů s péčí

Konečně zde máme výsledky průzkumu spokojnosti pacientů s péčí. Neposuzovala se odborná kvalita, ale spokojenost pacienta s tím, jak se s ním zachází a jedná.

7. 11. 2009

7.11.2009 Informace o pandemické chřipce.

Koalice pro zdraví položila několik otázek poradnímu sboru Evropského centra pro kontrolu nakažlivých onemocnění, kterého je paní Jana Petrenko členkou.

archív

 Testování TEXT